Çelsi zgjedh më në fund, trajneri i ri prezantohet këtë javë!

0

Çelsi ende nuk ka vendosur për sa i përket trajnerit të ri, post i lënë bosh që nga largimi i Mauricio Sarrit drejt Juventusit.

Emrat kanë qenë të shumtë që janë përfolur, por më në në fund, duket se drejtuesit londinezë kanë zgjedhur. Frenk Lampard do të jetë trajneri i ri i Bluve, me ish-mesfushorin që kthehet në klubin ku u shndërrua në legjendë.


Lajmin e konfirmon “The Sun”, sipas të cilëve, Lampard do të firmosë dhe do të prezantohet brenda kësaj jave.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.