Çelsi nis negociatat për lojtarin e Juves, ja sa duhen!

0

Juventusi është gati. Pasi Çelsi ka zyrtarizuar Mauricio Sarrin në pankinë dhe Zhorzhinjon si blerjen e parë, tashmë blutë janë hedhur në sulm për Ruganin e Juventusit dhe, sipas medieve italiane, ka nisur edhe ofensiva për mbrojtësin…

Sarri e ka vendosur në majën e listës së merkatos, teksa duhen të paktë 40 mln euro për të bindur Juventusin që ta lëshojë, duke ditur se bardhezinjtë janë gati ta shesin, pasi Rugani nuk ka bindur dhe një tjetër sezon në stol rezerve do të ishte katastrofik edhe për atë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.