Bruno Lulaj bëri gati valixhet dhe largohet nga Kukësi, pritet transferimi drejt Rumanisë

Bruno Lulaj është larguar zyrtarisht nga Kukësi. Verilindorët kanë bërë të ditur se mbrojtësi 27-vjeçar nuk do të jetë më pjesë e skuadrës. Tre sezone duke dhënë kontribut për këtë ekip dhe kohës së gjatë i ka ardhur fundi.

Në gjithsej, Lulaj ka luajtur 107 ndeshje me Kukësin në të gjitha kompeticionet. Ndërkohë sipas Supersport, mbrojtësi pritet që të transferohet te Hermannstad në Rumani, ndërsa interesime ka edhe nga dy klube të tjera greke dhe një tjetër qipriot. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online