Bonuçi, drejt Premier League?!

BBC-ja po plaket, por, mbi të gjitha rrezikon të humbasë diamantin më të shndërritshëm. Leonardo Bonuçi ka pasur dëshirë që të ndryshonte ambient. Tani që duket se është mbyllur një cikël, sirenat në Ishullin Britanik nisin të jenë më të forta. Konte  e do te Çelsi, Guardiola te Siti dhe nëse në pjatë do të vijnë paratë që duhen, atëherë s’do të ketë dyshime për mbrojtësin italian. “Mbetet krenaria që kam qenë pjesë e këtij grupi”, ka shkruar ai në “Instagram”. Një lamtumirë e parakohshme e tij, apo thjesht një status?! Kjo mbetet për t’u konfirmuar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online