Bledi Shkëmbi rikthehet në rolin e analistit, Andi Lila: Unë e doja si trajner, por ngushëllim që është pranë meje

0

Bledi Shkëmbi është rikthyer në rolin e analistit. Trajneri shqiptar do të jetë në studion e “Oversport” për të analizuar takimet dhe njëkohësisht për të pyetur kolegët e tij të Superiores për mënyrën sesi zgjedhin të luajnë në ndeshjet e tyre.

Mirëseardhja i është ofruar edhe nga Andi Lila. “Jam i lumtur që e kemi kapitenin këtu. Unë në fakt e doja të ishte si trajner, në punën që Shkëmbi e dashuron më shumë, por ngushëllimi është që ndodhet pranë meje”, tha Lila. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.