Biletat e shtrenjta, protesta e tifozëve të Bajernit nuk ndalet

0

Anderleht-Bajern përfundoi 2-1 për bavarezët mbrëmë, asnjë suprizë për sa i përket rezultatit, por bujë bëri veprimi i tifozëve nga Gjermania, që kishin udhëtuar për në Bruksel.

Protesta e tyre për çmimet e larta të biletave në transfertë nuk është ndalur dhe këtë radhë përveç një parulle gjigante “PO TANI, A U NGOP MAKUTËRIA JUAJ?”, tifozët gjermanë hodhën në fushë edhe tufa kartmonedhash, duke detyruar arbitrin pas porte që t’i mblidhte për të pastruar fushën.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.