Biletat dalin në treg, pritet dyndje tifozësh për Skënderbeu-Flamurtari

0

Biletat për ndeshjen Skënderbeu-Flamurtari për javën e parë të Superiores kanë në shitje. Nga sot në orët e para të mëngjesit pritet që të ketë edhe radhë në sportele për të prerë një biletë. Interesimi është vërtet i madh për takimin premierë ndaj Flamurtarit dhe të paktën dy ditë përpara startit të këtij takimi “ujqërit” kanë premtuar që do të jenë mbi 5 mijë tifozë të pranishëm në stadium. Nga sot do të fillojnë edhe thirrjet në qytet, në mënyrë që tifozët të jenë sa më të shumtë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online