Beqja garanton: I sigurt 100%, topi nuk e kaloi vijën fatale

U bë protagonist në fundin e ndeshjes, duke larguar topin mbi vijën fatale dhe duke shpëtuar Teutën nga humbja. Fabian Beqja foli pas ndeshjes në Supersport dhe u ndal pikërisht te momenti që ngjalli debate, pasi nuk duket qartë nëse topi e kaloi apo jo vijën.

“Topi nuk e ka kaluar vijën fatale, jam 100% i sigurt. Unë e largova mbi vijën fatale dhe e them me bindje që nuk e kishte kaluar plotësisht.

Minikriza – “Patëm një moment tepër delikat, por që pas fitores në Gjirokastër e kemi kaluar. Skuadra është shumë e bashkuar, sot luajtëm një ndeshje të mirë, ndaj një Flamurtari mjaft të fortë. Patëm fat që nuk pësuam gol, patën raste të dyja skuadrat, por barazimi na kënaq.

Trajneri – “Magani po bën një punë shumë të mirë, kemi një marrëdhënie shumë të mirë me të. Duket si trajner i rreptë, por nuk është ashtu, është trajner kërkues”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online