Benzema “ia fut vetes”, një video i bën gati gjobën

0

Karim Benzema është i famshëm për sjelljen e tij prej “gangsteri”, nga akuza për shantazh me video porno që i ka bërë Valbuena e deri te gjobat e ndryshme që ka marrë për shkeljet e rregullave të qarkullimit.

Sot sulmuesi e ka kërkuar vetë gjobën, sepse ka publikuar në Instagram një video ku është duke ngarë makinën, ndërsa më njërën dorë mban telefonin dhe filmon brenda makinës.

Një shkelje serioze, që do t’i kushtojë një gjobë të majme francezit, pasi shembulli që jep për mijëra ndjekës në rrjetet sociale është mjaft negativ.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.