Befasia, shkarkohet trajneri i parë në Superiore

0

Vjen lëvizja e parë në Superiore sa i takon trajnerëve. Edhe pse është mbyllur java e tretë, Kamza ka vendosur të shkarkojë trajnerin Bledar Devolli dhe stafin teknik. Dy humbje në tre ndeshje kanë sjellë këtë lëvizje.

Në fakt duket e papritur, kur dihet raporti mes gjirokastritit dhe presidentit Naim Qarri. Gjithsesi tanimë ky vendim është marrë dhe është publikuar në faqen zyrtare të Kamzës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.