“Beep, beep”/ Sprinti i jashtëzakonshëm i Mbapes me 36 km/orë, përshkruan gjithë fushën për golin

“Beep, beep”! Nëse Mbape ka nisur sprintin e fuqishëm, mbrojtësit kundërshtar nuk duhet të mundohen, por vetëm të hapin krahun dhe të shohin shpejtësinë e jashtëzakonshme të talentit të PSG-së.

Në këtë mënyrë ka arritur të realizojë ndaj Marsejës, në fitoren që kampionët e Francës e arritën në shifrat 0-2. Teksa Marseja kishte fituar një goditje këndi në minutën e 8 të takimit, në kundërsulmin e PSG, Mbape nis vrapimin me 36 km/orë duke kaluar nga njëra portë në tjetrën për të përmbushur misionin e dërgimit të topit në rrjetë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online