Basketbolli në “linjë”, luhen sot gjysmëfinalet e Kupës

0

Kupa e Shqipërisë në Basketboll zhvillon sot ndeshjet gjysmëfinale. Këto takime zhvillohet në “Feti Borova” dhe kompania Blinibileta.com ka nxjerrë në shitje prej ditësh edhe biletat, që kushtojnë vetëm 200 lekë të reja. Më poshtë ju sjellim takimet e programuara për ditën e sotme.

BASKETBOLL, KUPA E SHQIPËRISË – ½ FINALE

Femra
Ora 11:00 | SH.K.B.T.F – SHBTF
Ora 13:00 | Vllaznia-Flamurtari

Meshkuj
Ora 16:00 | Partizani-Teuta
Ora 19:00 | Tirana-Goga Basket

? Federata Shqiptare e Basketbollit ?Basketboll Meshkuj Gjysemfinale e Kupes se Shqiperise? Partizani Basket vs…

Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Mittwoch, 30. Januar 2019

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.