Bajerni mund 8-2 Barcelonën! Reagon Ardian Takaj: U alarmua UEFA për Skënderbeun? Po kjo sot, si quhet…

Bajerni ka turpëruar me rezultatin 8-2 Barcelonën në “Champions League” me një fitore që nuk e priste askush në këto shifra. Padyshim e ekzagjeruar mund të quhet kjo fitore e bavarezëve, që ka marrë edhe një koment nga Ardian Takaj.

Presidenti i Skënderbeut ka bërë një status në rrjetet sociale, duke qeshur me ironi dhe duke kujtuar dënimin e korçarëve që është marrë për fiksimin e rezultatit. Menjëherë paralelizmi bëhet me “tragjedinë” e Barcelonës në mbrëmjen e sotme duke shkruar saktësisht: “U alarmua UEFA për ndeshjen tonë, po kjo e sotmja si quhet?”. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online