Arshavin me shokë, “SMS” me 6 gola Skënderbeut

0

Skënderbeu është favorit i madh dhe do ta kalojë UE San Zhulian e Andorrës, nëse nuk ndodh ndonjë çudi, por në turin e ardhshëm e pret “ferri”.

Kaira Almati, rivali nga Kazakistani që na ka “nxirë” këto vitet e fundit, duke eliminuar dy klube shqiptare, do të ndeshet me korçarët në turin e ardhshëm, sepse ka mbyllur gjithçka që sot.

Në Kazakistan, Kairati ka mundur 6-0 Atlantas të Lituanisë, duke dominuar në çdo drejtim, siç tregon rezultati.

Më i frikshëm është fakti që shënuan 3 yjet e mëdhenj: rusi Andrej Arshavin 2 gola, sulmuesi kryesor Gohou 2 gola dhe ish-mesfushori i Hamburgut Iliçeviç 2 gola.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online