Armando Broja në stol, Hamdi Salihi shpjegon arsyen: E tentuam dy herë dhe na doli, shpresojmë se do të jetë e njëjta histori

0

Hamdi Salihi ka folur në “Supersport” para ndeshjes mes Shqipërisë dhe Polonisë. Aktualisht pjesë e stafit të Rejës, Salihi është shprehur se Armando Broja në stol është për shkakun se do të kërkohet përsëritja e të njëjtit sukses si me Hungarinë. “Pavarësisht mënyrës mungesave, jemi munduar që të kemi të njëjtën lojë si më parë dhe të shtyjmë nga krahët.

Broja nga stoli? Ka funksionuar dy herë, shpresojmë se do të funksionojë prapë. Lojtarët e stolit vijnë dhe bëhen më të rëndësishëm. Kemi në vëmendje Leëandoëskin, por aty janë dhe lojtarë të tjerë. Balliu nuk është as në stol? Për shkak të dëmtimit nuk ka qenë pjesë sot. Po mundohemi që të marrim më të mirën me këta që kemi në fushë”, tha Salihi. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.