Andi Lila vlerëson Kumbullën ndaj Polonisë: Ose Murinjo nuk merr vesh nga futbolli ose ka shkuar për pushime në Romë

0

Marash Kumbulla ka bërë një ndeshje të madhe në Air Albania kundër Polonisë duke mbajtur Leëandoëskin me sukses. Mbrojtësi shqiptar ishte i pakalueshëm dhe vlerësimet për të erdhën edhe nga Andi Lila në “Supersport”, që nga ana tjetër nuk kupton lënien në stol te Roma.

“Kumbulla ka qenë i jashtëzakonshëm. Tani duhet të them se ose Murinjo nuk kupton fare nga futbolli ose ka shkuar vetëm për pushime në Romë”, do të shprehej Lila. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.