Aksident i frikshëm për yllin e Romës

0

Ankth te Roma, por për fat asnjë pasojë serioze për një nga futbollistët e vet më të rëndësishëm, Diego Perotin. Sulmusi argjentinas u përfshi sot në një aksident të frikshëm rrugor, duke shkatërruar makinën e tij Porsche.

Gjatë rrugës për në qendrën stërvitore të Romës, në Trigoria, automjeti i Perotit u përplas me një makinë tjetër dhe u përplas dhunshëm, duke u shkatërruar në pjesën e përparme.

Gjithsesi, Peroti ka shpëtuar mirë, aq sa më pas ka shkuar në Trigoria për të kryer stërvitje individuale.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.