Aksi Kamëz-Gjirokastër, formacionet zyrtare

0

Superiorja nis javën e tetë dhe prej orës 13:45 luhen Luftëtari-Skënderbeu dhe Kamza-Flamurtari. Trajnerët e ekipeve kanë vendosur për formacionet që do zbresin në fushë, ndërkohë që synojnë të marrin maksimumin në fushën e blertë.

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 8

E diel, më 7 tetor, ora 13:45
Stadiumi “Gjirokastra”, Gjirokastër

Luftëtari-Skënderbeu

Luftëtari: Ruçi, Liçaj, Hoxha, Janiçiç, Xhekson, Rapo, Rapa, Ramadani, Ymeraj, Milosavljev, Shkurtaj. Trajner: Gentian Mezani
Skënderbeu: Teqja, Vangjeli, Sambou, Aliti, Abazi, Muzaka, Dita, Guedj, Gripshi, Bregu, Krasniqi. Trajner: Orges Shehi
Gjyqtarë: Olsid Ferataj, Nuri Rrapaj, Rejdi Zajimi, Klodian Shahini
Delegat: Petrit Haxhija; Vëzhgues: Ilirjan Kristo


KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 8

E diel, më 7 tetor, ora 13:45
Stadiumi “Kamza”, Kamzë

Kamza-Flamurtari

Kamza: Avdyli, Frashëri, Teqja, Arrabal, Idrizaj, Orelesi, Malaj, Mehmeti, Plaku, Martinena, Roloviç. Trajner: Klodian Duro

Flamurtari: Koliçi, Siljanovski, Pollozhani, Veliu, Musta, Useini, Batha, Alvesh, Torasa, Ribaj, Bushiç. Trajner: Ilir Daja

Gjyqtarë: Ardian Beqiri, Astrit Mahmuti, Emigers Ganxhi, Emirion Sino
Delegat: Besnik Çela; Vëzhgues: Kastriot Xhaferraj

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.