“Air Albania” hap dyert për duelin Vora-Elbasani, publikohen çmimet e biletave për finalen e titullit kampion

Vora dhe Elbasani do të përballen në “Air Albania” më 11 maj, duke nisur nga ora 18:00. Dy skuadrat kanë siguruar ngjitjen në Kategorinë e Parë, ndërsa në mesjavë do të luajnë finalen për titullin kampion të Kategorisë së Dytë.

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar edhe çmimet e biletave për këtë ndeshje. Ato variojnë nga 500 lekë në tribunat pas porte, deri në 3 mijë lekë në tribunat VIP. Shitja e biletave do të kryeht pranë stadiumeve “Air Albania” dhe “Selman Stërmasi”, si dhe onlinë për mes faqes “blinibileta.com”./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

May be an image of football and text that says "SHF KATEGORIA DYT? VORA FUTBOLLIT FINALE VORA- ELBASANI 11 MAJ 18:00 AIR ALBANIA STADIUM ELBASANI ÇMIMET E BILETAVE: SEKTORI BILETA MUND TE BLIHEN NE: ÇMIMI ALBANIA" AIM STADIUMI "SELMAN STERMASI" W102/ W106 3,000 leke 2,000 lekë www.bileta.fshf.org VIP W104 W105-W103 TRIBUNE TRIBUNE 2/ W101/ W107 TRIBUNA QENDRORE KARSHI E104, 105, 106, 103, 102, 101 TRIBUNAT PAS PORTE TRIBUNAT PAS PORTE 2,000 leké 101 105 1,000 lekë 500 leke 500 leké 104 FSHF 1930"

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online