Abrashi dëmtohet, por asgjë serioze

0

Amir Abrashi ka qenë shumë i pafat këtë vit, sepse nuk i janë ndarë problemet fizike, që e kanë lënë disa ndeshje jashtë, si në klubin e vet, ashtu edhe në kombëtare.

Kicker raporton se mesfushori shqiptar është dëmtuar sërish dhe ditën e djeshme nuk u stërvit fare, për një problem në gju.

Gjithsesi, nuk bëhet fjalë për dëmtim serioz, sepse Abrashi është lënë pushim për të mos rrezikuar dhe me shumë gjasa do të jetë gati për të shtunën, ku pritet ta nisë në formacionin titullar.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.