Largim me peshë të madhe nga Egnatia, Paulaskas zyrtarizohet në Ukrainë

Një tjetër lëvizje vjen nga Egnatia. Sulmuesi i tyre, Gytis Paulaskas, ka nënshkruar për një ekip në Ukrainë. Bëhet fjalë për Kolos Kovalivka, që i ka ofruar kontratën 2.5 vjeçare Paulaskas.

Ky i fundit ishte zëvendësuesi dhe e vetmja zgjidhja te Egnatia për majën e sulmit, pasi Dwamena ndërroi jetë. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online