VIDEO/ U shkatërruan me Francën dhe tani mundin Tunizinë, Australia është pranë kalimit të grupit

Australia ka arritur të fitojë ndaj Tunizisë me shifrat 1-0. Pas humbjes së thellë me Francën, kjo Kombëtare është kthyer dhe ndodhet shumë pranë kualifikimit për fazën përtej grupit.

Goli i vetëm i takimit është shënuar nga ana e Duke në minutën e 23. Ky realizim ka mjaftuar që t’i japi tre pikët Australisë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online