180 minutat e fundit kuqezi?

0

Xhani de Biazi dhe Shqipëria. Një raport që ka nisur në vitin 2012 dhe që mund të mbyllet më 12 qershor… Në fakt, sipas medieve italiane, trajneri kuqezi ka vendosur t’i japë fund, edhe në rast suksesi në Haifa. Sepse, cikli i tij mund të konsiderohet i mbyllur. Largimet e Bogdanit, Bushit dhe Tramexanit ishin edhe indicet e para. Sipas “SportItalia”, në Kinë janë interesuar, por ka edhe skuadra të tjera. Ndërkaq, Duka pret dorëheqjen e tij, pa e shtyrë të marrë këtë vendim, pasi duhet të jetë i italianit. Ky edicion quhet i humbur, gjithsesi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online