Roberto Karlos rrezikon burgun

0

Roberto Karlos është në telashe në Brazil. Ish-mbrojtësi i famshëm brazilian është dënuar me 3 muaj burg nga një gjykatë në Rio de Zhaneiro, sipas mediave braziliane.

Arsyeja është mospagesa e detyrimeve për 2 fëmijët që ka pasur me ish-partneren Barbara Thurler.

Tani Roberto Karlos mbulon rolin e ambasadorit të Realit në Azi dhe Australi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online