Vidhet trofeu i Europa League

0

Një xhiro në Meksikë, për një event komercial, ka rrezikuar ta lërë UEFA-n pa trofeun e Europa League.

UEFA ka konfirmuar se trofeu u vodh në Leon, me autoritetet që raportuan se dikush e kishte zhdukur nga një makinë që e transportonte.

Ngjarja ka ndodhur ditët e fundit, por trofeu është gjetur nga policia meksikane dhe nuk ka pësuar dëme.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.