Tensionohet situata në Vlorë, policia nis e arreston tifozë

0

Problem në shkallët e stadiumit. 11-metërshi i akorduar nga Enea Jorgji ka nxehur situatën si në fushën e lojës po ashtu dhe në shkallët e stadiumit. Forcat e policisë kanë marrë masa menjëherë duke arrestuar disa presona, të cilët i kanë pikasur duke shprehur pakënaqësinë e tyre në mënyrë të ekzagjeruar.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image