Browsing Tag

Aleksandros Kuros

Teuta fiton duelin me Kukësin, firmos mbrojtësi

Teuta një ditë më parë ka arritur marrëveshjet me dy mbrojtës krahu. I pari nënshkroi Blagoja Todorovski, i cili luan në krahun e djathtë të mbrojtjes dhe zëvendëson Erlis Frashërin e larguar drejt Gjilanit. Durrsakët tashmë kanë bërë një…