Rusia u eliminua, mëkat për tifozet

0

Botërori deri tani ka qenë fantastik, si në fushë, ashtu edhe në tribuna. Asnjë problem nëpër stadiume apo jashtë tyre, ndërkohë që nga e gjithë bota kanë vërshuar tifozë, por edhe tifoze.

Rusia ka qenë në garë për titull edhe në aspektin e bukurosheve nëpër tribuna, sepse në çdo ndeshje të saj dhjetëra femra mjaft tërheqëse fokusoheshin nëpër shkallë.

Një prej tyre është modelja Svetllana Biljalova, e pranishme në çdo sfidë të Rusisë dhe natyrisht e dëshpëruar për eliminimin. Edhe ne ndihemi keq për Svetllanën!

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.