Mëkat/ Ibrahimoviç nuk tregon moshën dhe bën gol mes spektaklit, derisa futet…VAR-i (VIDEO)

0

Milanit është duke u ndeshur ndaj Fiorentinës dhe pjesa e parë është mbyllur në shifrat 0-0. Vërtet një mëkat ishte goli i anulluar te Zlatan Ibrahimoviç. Sulmues suedez nuk e tregon aspak moshën në Serinë A, në një nga elitat e futbollit europian, duke vazhduar të jap leksione.

Në minutën e 35 të takimit arriti që të kalonte bukur mes tre lojtarëve kundërshtarë, për ta dërguar më pas topin në rrjetë. Menjëherë ka ardhur edhe festa për shënimin, por që do të shuhej shpejt. VAR-i ka ndërhyrë duke akorduar faull në favor të Fiorentinës, pasi kishte një prekje të topit me dorë. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.