Lila dhe Salihi në përkrahje të Dukës  

0
Presidenti i FSHF Armand Duka, duke u intervistuar nga mediat italiane, ne qytetin e Bergamos ne Itali, nje dite para ndeshjes miqesore me Ukrainen./r/n/r/nPresident of the Albanian Football Federation, FSHF, Armand Duka, speaks to italian journalists in Bergamo, Italy, a day before the friendly match with Ukraine.

 

Andi Lila dhe Hamdi Salihi i shtohen personazheve të sportit që kanë shfaqur hapur mbështetjen ndaj Armando Duka. Paraditen e sotme Duka zyrtarizoi kandidaturën e tij për një mandat tjetër dhe shihet qartë që presidenti i FSHF-së gëzon mbështetje të madhe dhe nga futbollistët e Kombëtares. Si Lila dhe Salihi kanë zgjedhur “Facebook”-un për të dhënë mbështetjen e tyre.

 

Lila: “Të uroj me zemër të fitosh dhe suksese. Na ke udhëhequr drejt ëndrrave tona të fëmijërisë! ##suksesePresident @armand_duka”.

Salihi: “Suksese president Armand Duka. Të uroj fitoren dhe arritjen e gjitha objektivave”

 

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image