Lila dhe Salihi në përkrahje të Dukës  

0

 

Andi Lila dhe Hamdi Salihi i shtohen personazheve të sportit që kanë shfaqur hapur mbështetjen ndaj Armando Duka. Paraditen e sotme Duka zyrtarizoi kandidaturën e tij për një mandat tjetër dhe shihet qartë që presidenti i FSHF-së gëzon mbështetje të madhe dhe nga futbollistët e Kombëtares. Si Lila dhe Salihi kanë zgjedhur “Facebook”-un për të dhënë mbështetjen e tyre.

 

Lila: “Të uroj me zemër të fitosh dhe suksese. Na ke udhëhequr drejt ëndrrave tona të fëmijërisë! ##suksesePresident @armand_duka”.

Salihi: “Suksese president Armand Duka. Të uroj fitoren dhe arritjen e gjitha objektivave”

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.