Festë në Orikum, bie Vllaznia B!

0

Orikumi në festë, sepse tashmë do të ngjitet në Kategorinë e Parë.

Ndonëse u mund me 11-metërsha në sfidën kundër Vllaznisë B, në play-off, sërish përfiton, për shkak se ra Vllaznia A.

Një lajm i bukur për Vlorën dhe qytezën në periferi të saj, sepse tek Orikumi punojnë vlonjatë, nga trajneri Artan Sakaj e deri te lojtarët e rinj që nuk gjejnë hapësirë te Flamurtari.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.