Browsing Category

Legjionarët

Cikalleshi e nis mbarë

Pak ditë në Akisar dhe Cikalleshi ka zbritur menjëherë në fushë, sepse sot luajti titullar në fitoren 3-1 në kupë,…

Më në fund, zhbllokohet Çani

Edgar Çani kishte gjithë sezonin që e kërkonte një gol çlirues dhe ai më në fund erdhi sot, në sfidën Piza-Entela,…

Hysaj ishte i Lacios, por…

Mauricio Sarri është trajneri që e ka bërë Elseid Hysajn një ndër mbrojtësit më të mirë në Europë, duke e rritur…

Zyrtare, Manaj te Piza

Lajmi ishte bërë publik që para dy ditësh, por tashmë edhe vetë Piza e ka zyrtarizuar: Rej Manaj transferohet në…

Dhrami-Raçiç e nisin me gola

Ditët e fundit Arbër Dhrami e Stevan Raçiç janë transferuar te skuadra Pembrouk, në Maltë. Është një skuadër që…