Zyrtarizohet gjithçka, Liridon Latifi me ekip të ri!

0

Tashmë është gjithçka zyrtare. Liridon Latifi ka lënë Hungarinë dhe Akademinë Pushkash për t’u transferuar në Moldavi te kampionët e Sherif Tiraspol.

Zyrtarizimin e ka bërë vetë klubi moldav në rrjetet sociale, ku shkruan se te Sherifi ndihen të lumtur që Latifi ka nënshkruar me ta dhe sigurojnë 25-vjeçarin që do të mirëpritet mjaft mirë në klub.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

New challenge for our client @liridonlatifi to @fc_sheriff big success Champion????

Une publication partagée par Shkumbin Qormemeti (@shkumbinqormemeti) le


Kujtojmë në të kaluarën, Latifi ka qenë pjesë e rëndësishme e Skënderbeut, me të cilin shënoi arritje të mëdha. Gjithashtu, anësori ka veshur edhe fanellën e Kombëtares.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.