Zyrtarizohen oraret e takimeve të shtyra, në Kategorinë e Dytë vazhdohet vitin tjetër

0

Për shkak të kushteve shumë të rënduara atmosferike dhe reshjeve, disa nga ndeshjet janë pezulluar dhe shtyrë. Ndeshja e Kategorisë Superiore Flamurtari-Teuta do vijojë të luhet nesër në orën 12:00. Ndeshjet e shtyra nga kushtet atmosferike në Kategorinë e Dytë, te kampionati i femrave dhe moshave do zhvillohen në muajin janar të vitit të ardhshëm. /Sport Ekspres/

Këlcyra-Delvina

Përmeti-Gramozi

Teuta-AAS

Moshat:

Kastrioti – Shkëndija U17

Elbasani-Vlora U17

Sh.Pepa -Vlora U19

Scutari-Besëlidhja U17

Shkodra-Besëlidhja U19

Shkodra-Partizani U17

Akademi AAS-Partizani U19

Vllaznia – Internacional U19

Term FC-Shënkolli U19

Shkëndija Dr-Tirana U19

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.