Zyrtare/ Tirana luan sfidat më të rëndësishme të sezonit, ja ku do të transmetohet përballja me Dudelanzhin

0

Më 6 dhe 13 korrik Tirana luan dy sfidat më të rëndësishme të sezonit. Bardheblutë do të përballen me Dudelanzhin në turin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve, ku do të provojnë me çdo kusht kualifikimin.

Për të gjithë ata që nuk do të mund të sigurojnë një biletë në “Air Albania” më 13 korrik, do të kenë mundësinë ta ndjekin duelin Tirana-Dudelanzh në ekranin e “Supersport”-it. Takimi do të zhvillohet në orën 20:00./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Ndeshjet e turit të parë kualifikues që transmetohen nga “Supersporti”:

E Martë 5 Korrik
Shkupi-Lincoln Red Imps 20:45 SS2

E mërkurë 6 Korrik:
Inter Turku – Drita 17:00

E Enjte 7 Korrik
Laçi-Iskra 20:00 SS2
Shkëndija-Ararat 20:00 SS3
Gjilani-Liepaja 20:00 SS4

E mërkurë 13 korrik:

Tirana-Dudelanzh 20:00

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.