Zyrtare/ Tani merret edhe Erando Karabeci, Teuta vazhdon të përforcohet para Granadës

0

Teuta vazhdon që të përforcojë ekipin përpara ndeshjes së Europës që do të ketë kundër Granadës. E vetmja “pikë e dobët” e durrsakëve është pikërisht largimi i Sherif Kallakut, ndërsa me të në skuadër, optimizmi mund të ishte edhe më i madh për mrekullinë ndaj skuadrës spanjolle, duke parë sukseset te skuadrës së ekipit të Martinit me trofetë e fituara.

Pasi është marrë Asion Daja, mesfusha është përforcuar me një tjetër afrim. Këtë herë është Erando Karabeci që i është bashkuar Teutës, për të dhënë kontributin e tij me eksperiencën e madhe që ka në Superiore. Durrsakët kanë njoftuar zyrtarizimin e marrëveshjes së arritur dhe kalimin e testeve mjekësore. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.