Zyrtare/ Partizani vendos, kthehet Starova

E bujshme, Sulejman Starova rikthehet në stolin e Partizanit. Ashtu si një vit më parë, Gaz Demi i kthehet Starovës, shpëtimtari i zakonshëm.

Është kritikuar pa fund nga një pjesë e tifozerisë dhe medias, por faktet janë kokëforta: askush nuk ka rendimentin e Starovës këto vitet e fundit, pas largimit të Shpëtim Duros.

Juliano ishte dështim kolosal dhe iku që dje, si lajmëroi “Sport Ekspres”, ndërsa sot Demi i ka vënë vulën. Një fund i shpejtë, tani duhet parë a mund të rikuperohet gjithçka nga Starova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online