Zyrtare/ Nis zbrazja e ekipit të Skënderbeut, Teuta prezanton sulmuesin e kuqebluve

Skënderbeu ka nisur të boshatiset këtë merkato dhe shkak këtu është edhe ai vendim i Gjykatës Federale të Zvicrës për të lënë ende në fuqi dëmin me 10 vite pezullim nga kompeticionet europiane. Ekipi po fillon të zbrazet, teksa shumë lojtarë janë larguar tashmë nga Korça.

Ndryshimet erdhën nga kreu i pankinës, Ilir Daja, që mori drejtimin e Partizanit, duke marrë me vete edhe trajnerin e portierave, Ilir Bozhiqi, dhe Artim Pollozhanin. Ndërkohë rruëgn e Bruno Ditës apo të Koliqit tashëm e ndjek edhe sulmuesi Krasniqi.

Ky i fundit ka firmosur sërish në Superiore, ku do të veshi fanellën e Teutës. Klubi bregdetar ka njoftuar afrimin e sulmuesit 24-vjeçar, që është prezantuar ditën e sotme në Durrës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online