Zyrtare/ Koniaspori e konfirmon, lojtari i Kombëtares ndan rrugët me klubin

Koniaspori ka zyrtarizuar sot largimin e Endri Çekiçit. Lajmi vjen nga vetë klubi turk përmes kanaleve zyrtare në rrjetet sociale. Çekiçi ka zhvilliar dy sezone mjaft pozitive me fanellën e Koniasporit, por palt kanë zgjedhur të mos rinovojnë kontratën dhe të ndajnë rrugët mes tyre.

“Dëshirojmë të falënderojmë Endri Çekicin që ka djersitur fanellën tonë për dy sezone dhe i urojmë suksese në karrierën e tij”, ka komunikuar klubi Koniaspor./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online