Zyrtare, konfirmohet e ardhmja e Stavri Nicës

0

Stavri Nica sezonin e shkuar vendosi një rekord, teksa arriti të drejtonte në tre kategori të futbollit shqiptar. Kampionatin e nisi në krye të Burrelit, në Kategorinë e Parë. Më pas kaloi te Kastrioti në Superiore.

Një fazë në krye të krutanëve dhe më pas dha dorëheqjen. Durrsaku nuk i tha jo Devollit më pas, edhe pse në Kategorinë e Dytë. Më skuadrën nga Bilishti nuk pësoi asnjë humbje dhe u ngjit në të Parën, ndërkohë që sot Nica edhe është konfirmuar edhe për një sezon në krye të Devollit.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.