Zyrtare/ E spikati Ilir Daja te Flamurtari, vjen Arinaldo Rrapaj te Partizani

0

Arinaldo Rrapaj është zyrtarizuar te ekipi i Partizanit. Të kuqtë kanë arrityr marrëveshjen me mesfushorin 19-vjecar duke nënshkruar një kontratë 3-vjeçare me opsion rinovimi edhe për një sezon tjetër. Rrapaj është njohje e vjetër për trajnerin Daja që e ka stërvitur këtë futbollist kur ishte pjesë e Flamurtarit. /Sport Ekspres/

ARINALDO RRAPAJ FIRMA E RADHËS FK Partizani zyrtarizon arritjen e marrëveshjes për blerjen e kartonit të lojtarit Arinaldo Rrapaj. Mesfushori 19 vjeçar ka nënshkruar me të kuqtë një kontratë tre vjeçare me opsion rinovimi edhe për një tjetër sezon. Rrapaj i cili në kampionatin tonë është aktivizuar më parë me Flamurtarin dhe Skënderbeun është bashkuar në stërvitje në Ohër.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.