Zyrtare/ Chelsea përcakton numrin në fanellën e Armando Brojës, i njëjti që ka mbajtur Romelu Lukaku në sezonet e para

Chelsea ka bërë të ditur numrat e lojtarëve për sezonin e ri. Mes tyre përfshihet edhe Armando Broja që është pjesë e ekipit të parë që drejtohet nga Tuchel.

Sulmuesit shqiptar i është lënë fanella me numër “18”. I njëjti numër është mbajtur nga Romelu Lukaku në dy sezonet e tij të para te Chelsea dhe më vonë nga Oliver Giroud. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online