Zvicra publikon listën e Botërorit, një lojtar shqiptar merr ftesën e papritur për Katar

0

Zvicra ka publikuar listën për në Botërorin e Katarit. Tre shqiptarë gjenden në të, mes tyre dy të përhershmit si Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri.

Surpriza mbetet ajo e Ardon Jasharit. Futbollisti 20-vjeçar është pjesë e Luzern dhe shkaktoi jo pak befasi fakti se për të kishte një vend në Katar. /Sport Ekspres/

 

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.