Zgjerohet lista e interesimeve për Marash Kumbullën, futet në garë dhe një tjetër klub i Serisë A

Lista e interesimeve për të marrë Marash Kumbullën është zgjeruar. Tanimë është edhe Fiorentin që ka shfaqur interesimin për shërbimet e mbrojtësit të Shqipërisë. Së fundmi ishte Napoli që dëshironte kartonin e Kumbullës, por Roma duhet të rivlerësojë situatën.

Nga ana tjetër Marash Kumbulla po e pëlqen së tepërmi këtë sfidë të re që i ka ardhur në karrierë dhe kërkon që të bind me çdo kusht Murinjon se mund të luajë titullar me të. Dëshira e lojtarit të Kombëtares është që të qëndrojë te Roma, por duhen parë edhe planet e portugezit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online