Zbulohet kur do të dalë lista e Anglisë kundër Shqipërisë, trajneri Southgate ndjek Man.City-Man Utd

0

Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate, ishte i pranishëm në “The Etihad” për të ndjekur përballjen mes Manchester City dhe Manchester United. Përballja e përfunduar në shifrat 0-2 ka pasur një mision të përmbushur për teknikun e tre luanëve pasi kishte në vëzhgim futbollistin e djajëve të kuq, Luke Shaë.

Ky i fundit arriti që të shënonte dhe do të futet në listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet kundër San Marinos, Shqipërisë dhe Polonisë që do të zhvillohen në fundin e marsit. Lista nga ana e Anglisë do të jetë e zbardhur deri në fillimin e javës së ardhshme sipas raportimeve që vijnë nga mediat angleze. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.