Xherdan Shaqiri bie pre e tundimit, nga dështimi i Ligue 1 përfundon në Katar dhe vjen momenti i parave

Tashmë ka ardhur momenti edhe për Xherdan Shaqirin që me një karrierë të mbyllur në dukje do t’i kushtojë më shumë rëndësi parave. Lojtari 30-vjeçar është një dështim i Lion në Ligue 1 dhe nuk po aktivizohet nga francezët. Për këtë arsye Shaqiri do të largohet pasi nuk e pranon stolin.

Por nga ana tjetër zgjedhja e tij e ardhshme do t’i kushtohet më tepër parave sesa vazhdimit të karrierës. Sipas informacioneve të fundit, Xherdani ka një ofertë të majme nga Katari. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online