Xhaferri merr për dore Ilirinë ndaj Besës

0

Iliria dhe Besa janë përballur sot mes tyre në një miqësore të zhvilluar në stadiumin “Redi Maloku”. Ky takim është fituar nga skuadra fushkrujase me rezultatin e ngushtë 2-1.

Për skuadrën e drejtuar nga Fatmir Sala të dy golat u realizuan nga Denis Xhaferri, lojtar i cili u mor nga Kastrioti në merkaton e kësaj vere. Iliria duket se është gati për nisjen e kampionatit më 9 shtator.

Miqësore – E shtunë, më 1 shtator

Iliria – Besa 2-1[Shënues: Denis Xhaferri (2)]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.