Watfordi luan ndeshjen e parë në kampionat, trajneri merr vendimin për Rei Manajn

Watfordi luan sot ndeshjen e parë për sezonin 2022/23 në Championship. Klubi anglez do të përballet me Sheffield United-in në javën e parë të kampionatit. Watfordi ka publikuar në faqen zyrtare formacionin me të cilin do të zbresë në fushën e lojës.

Rei Manajt i duhet të presë ende për të bërë debutimin e tij zyrtar nga minuta e parë. Sulmuesi shqiptar do e nisë ndeshjen nga stoli dhe do të jetë në dispozicion të trajnerit për të bërë ndryshimin në pjesën e dytë të sfidës./ Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online