VIDEO/ Ylli i Liverpool që u kritikua aq shumë nga tifozët, realizoi golin më të bukur në Champions League

0

Nga mbrojtësi më i mirë në botë, Alexander Arnold u kthye në një nga lojtarët më të kritikuar tek Liverpool. Anglezi ka patur disa performanca të dobëta me nën kampionët e Anglisë, duke marrë dhe shpeshherë vërshëllimat e tifozëve.

Megjithatë ditën e djeshme, Alexander Arnold ka heshtur kritikët me një super gol të shënuar ndaj Rangers. Me një goditje dënimi, Arnold gjen rrjetën duke çuar skuadrën e tij në avantazh në minutën e 7-të. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.